f Youtube Proxy (2022 + Türkiye) | v-ktunnel.com crossorigin="anonymous">
  • VTunnel & Ktunnel İnternette Kısıtlamalara Takılma!
  • Sitemiz hakkında güncellemelerden haberdar olmak için twitter'dan takip edebilirsiniz!
Görünüşe göre tarayıcınızdaki JavaScript'i devre dışı bırakmışsınız. Web sitesini tam performansı ile kullanabilmek için lütfen Javascript'i etkinleştirin.

Youtube Proxy
Avantajları

Ktunnel YouTube proxy'si aşağıdaki avantajlara sahiptir: Tam yerel video ve ses desteği. Çeşitli kodekleri, HLS ve AVI'yi destekler. Twitch gibi canlı video akış hizmetlerini destekler. Bir Android mobil cihazda veya bir Chromebook'ta kullanılabilir. Ktunnel, kayıt olmadan internette tam anonimlik sağlar. Bu web proxy'sini kullanmak, Youtube'u proxy yapmanın ve diğer sitelerin engelini kaldırmanın en kolay yoludur. Artık İnternet filtrelerine "Hayır" diyebilirsiniz!

Yüksek Görüntü Kalitesi Desteği

İnternet kısıtlamaları yüzünden Youtube'da en sevdiğiniz filmleri veya bölümleri izleyemediğiniz oldu mu? Ktunnel Youtube Proxy tüm bu problemlerin önüne geçerek dilediğiniz görüntü kalitesinde (örneğin 144p , 240p, 360p, 480p, 720p,1080p video seyretmenize olanak sağlar.

Dinleme Modu

Her videonun dilerseniz sadece ses dosyası versiyonuna da ulaşabilirsiniz. Bu özellik sayesinde arka planda müzik dinleyebilirsiniz. YoutubePremium'da bulunan dinleme modunun aynısıdır tabiki tamamen ücretsiz olarak. Reklam kesintisi olmadan sevdiğiniz şarkıları arka planda dinleyin ve paranız cebinize kalsın.